Szkoła z pasją – Celina Małek

W ramach projektu Szkoła z Pasją w naszej szkole odbędzie się spotkanie z wyjątkową artystką.
Specjalnie dla naszych uczniów wystąpi Celina Małek.

Jest ona wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w akrobatyce a także finalistką programu Mam Talent. Dzięki swojej pasji i ciężkiej pracy udało się jej osiągnąć światowy poziom co zaowocowało występami w ponad 20 krajach. Celina występowała między innymi w Bahrajnie, Kolumbii, Brazylii, Meksyku, Indiach  czy Peru. Jej występy były częścią największych spektakli cyrkowych na świecie. Jako jedna z zaledwie kilku osób z Polski występowała w najbardziej prestiżowym cyrkiem na świecie – Cirque du Soleil.

Celina w naszej szkole zaprezentuje akrobacje na szarfach. Na specjalnie zbudowanej konstrukcji będzie prezentować niezwykle trudne a przy tym widowiskowe ewolucje nawet sześć metrów nad ziemią.

Wydarzenie poprowadzi MR ROBOT – Grzegorz Pittner – Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w Poppingu (rodzaj tańca).

Spotkanie będzie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia pełni umiejętności Celiny na żywo uczniowie poznają także historię jej pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że odniosła tak wiele sukcesów a pasja stała się dla niej sposobem na życie.

Celem spotkania jest także zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymają pamiątkowe plakaty z własnoręcznym autografem Mistrzyni.

koszt: 12 zł/os. (zbiórka u wychowawców)
Termin spotkania: 27 kwietnia 2023 r.