AKTUALNOŚCI

Kolędy w wykonaniu Emilki

Zapraszamy do obejrzenia filmu – Emilia Ferenc 8a


(więcej…)

„Razem na Święta”

Niesienie pomocy drugiemu człowiekowi to bardzo szlachetna cecha, w szczególności kiedy pomagamy osobom chorym i samotnym. W tym roku szkolnym nasza szkoła już po raz czwarty włączyła się do akcji  Ministerstwa Edukacji Narodowej  „Razem na Święta”.   

(więcej…)

Osiągnięcia uczniów klas I-VII w pozaszkolnych konkursach plastycznych

W pierwszym semestrze uczniowie naszej szkoły brali udział w  dwóch konkursach plastycznych organizowanych przez GOKiB w Krasnem, a to: XIII WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-TEATRALNY „KUKŁY 2021” pod patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego i Wójta Gminy Krasne oraz XXII Wojewódzki Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Choinka jak ze snu” pod patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego i Wójta Gminy Krasne.

(więcej…)

Torba Charytatywna

19 grudnia członkowie naszego Szkolnego Koła Caritas wraz z Parafialną Caritas przygotowali prezenty świąteczne dla osób potrzebujących w Krasnem. Produkty zostały dostarczone przez parafian z naszej parafii w ramach ogólnopolskiej akcji Torba Charytatywna.

(więcej…)

Tradycje i zwyczaje Bożonarodzeniowe w Polsce i na świecie

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W zależności od regionu Polski czy innych krajów na świecie tradycje bożonarodzeniowe różnią się od siebie. Jednak w Polsce rodziny starają się przygotować na stół wigilijny 12 potraw, a po wieczerzy wybierają się na pasterkę.

(więcej…)

Ogólnopolski projekt “Mała książka – wielki człowiek”

W ramach ogólnopolskiego projektu „Mała książka – wielki człowiek” uczniowie klas pierwszych otrzymali wyprawki czytelnicze, w skład których wchodzą: książka „Pierwsze abecadło”, broszura informacyjna dla rodziców i opiekunów „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” oraz kreatywny alfabet.

(więcej…)

Szkolny konkurs plastyczny – Ilustracja do utworu Lema

Ilustracja do utworu Stanisława Lema. Biblioteczny konkurs plastyczny na szóstkę!

W ramach obchodów Roku Stanisława Lema biblioteka szkolna zorganizowała konkurs na ilustrację do wybranego utworu tego pisarza. Konkurs był dedykowany uczniom klas szóstych i siódmych. Prace prezentowane są w galerii zdjęć.

(więcej…)

Wigilie klasowe

W świątecznym klimacie. Wigilie klasowe w SP Krasne. Klasy V-VIII, grudzień 2021. Zobacz filmy na YT

(więcej…)

NAUKA ZDALNA

Od 20 grudnia do 9 stycznia zajęcia w szkołach w systemie zdalnym

(więcej…)

DENTOBUS

Zadbamy o ząbki Twojego dziecka Niebawem odwiedzi nas Dentobus
W dniach od 17 stycznia do 28 stycznia nasi najmłodsi Pacjenci będą mogli skorzystać z usług w mobilnym gabinecie stomatologicznym.

(więcej…)
Skip to content