AKTUALNOŚCI

Warsztaty biologiczo-chemiczne

Uczniowie z klasy 6a, 7b, 7c oraz 8b uczestniczyli w warsztatach z biologii i chemii w Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce.

(więcej…)

“Pola Nadziei 2024”

W dniu 23 marca w Delikatesach Centrum w Krasnem oraz  14 kwietnia pod kościołem po Mszach Świętych Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu kwestowali na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. (więcej…)

MAMY PIERWSZE MIEJSCE!

SUKCES W KONKURSIE POWIATOWYM Z GEOGRAFII (więcej…)

Wielki sukces Łukasza!

Serdecznie gratulujemy Łukaszowi Poplewskiemu z klasy VIIIB tytułu LAUREATA Konkursu Kuratoryjnego z matematyki ! Opiekunem i mentorem Łukasza jest Pan Jan Olech.

(więcej…)

POKAZ TALENTÓW 2024

Fotorelacja z pokazu talentów 2024. Gratulujemy pięknych występów!

(więcej…)

Szkolna Galeria Artystyczna

Szkolna Galeria Artystyczna uczniów klas 4-7.

(więcej…)

ZIELONA SZKOŁA

Zielona Szkoła w Rymanowie-Zdroju.
W dniach 8-9 kwietnia uczniowie klasy 3b oraz 3d wyjechali na Zieloną Szkołę do Domu Wczasów Dziecięcych w Rymanowie Zdroju.

(więcej…)

Gminny Konkurs Plastyczny „Sprzęt bojowy Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych RP”

Organizatorem Gminnego Konkursu Plastycznego “Sprzęt bojowy Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych RP”  jest Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Malawie. (więcej…)

Spotkania Klubu Czytelnika

W dniach 15 i 17 stycznia, 19 i 21 luty oraz 18 i 20 marca odbyły się spotkania Klubów Czytelnika. Są one zorganizowane w ramach realizowanego w naszej szkole projektu edukacyjnego pt. „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki” dla klas 1-3. (więcej…)

Konkurs plastyczny “Moja wymarzona biblioteka”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym Moja wymarzona biblioteka – konkurs plastyczny na dziecięcą wizję wymarzonej biblioteki organizowanym przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie. (więcej…)

Skip to content