AKTUALNOŚCI

LEPSZA SZKOŁA

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła już po raz kolejny uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „ LEPSZA SZKOŁA”. Uczniowie klas IV – VIII w ramach programu  “Sesje z plusem” rozwiązywali standaryzowane testy kompetencji z matematyki. Projekt miał na celu badanie i diagnozowanie osiągnięć uczniów. (więcej…)

PODRĘCZNIKI 2022/2023

Spis podręczników na rok szkolny 2022/2023

_________________________________

KLASA 1

KLASA 2

KLASA 3

KLASA 4

KLASA 5

KLASA 6

KLASA  7

KLASA 8

_____________________________

ZAKOŃCZENIE KLAS 8

Klasy 8 podczs uroczystej akademii 22.06 pożegnały Szkołę Podstawową w Krasnem. Były wspomnienia i wzruszenia – teraz przed nimi nowe wyzwania. Życzymy udanych wakacji i wielu sukcesów w nowej szkole! Powodzenia!

__________________ (więcej…)

Wyniki turnieju szachowego

Wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w szkolnym turnieju szachowym.
Kategoria uczniowie klas I – III

(więcej…)

W Bałtowie

WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO BAŁTOWA

Dnia 13.06.2022 r. uczniowie klas trzecich wybrali się na wycieczkę do Bałtowa, gdzie czekało na nich wiele atrakcji m.in.: Jura Park, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski, Sabatówka oraz Polska w Miniaturze.

(więcej…)

Wyniki z konkursu “Zwyczajne-nadzwyczajne…”

Na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie pojawiły się wyniki z konkursu plastycznego “Zwyczajne-nadzwyczajne – kobiety, które zmieniały świat”:

(więcej…)

POZNAJ POLSKĘ

„Poznaj Polskę”, czyli przedsięwzięcie Ministerstwa Edukacji i Nauki wsparło finansowo dwie wycieczki w Szkole Podstawowej w Krasnem. (więcej…)

KANGUR MATEMATYCZNY

WYNIKI

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2022 DLA SZKOŁY ZSP KRASNE

(więcej…)

Zakończenie inwentaryzacji zbiorów

W bibliotece szkolnej zakończyła się inwentaryzacja zbiorów. Zapraszamy do wypożyczania książek w godzinach pracy biblioteki szkolnej. (więcej…)

XXI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

6 czerwca uczniowie klas drugich uczestniczyli w spotkaniu z pracownicami POLREGIO z Oddziału w Rzeszowie w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. (więcej…)

Skip to content