AKTUALNOŚCI

PCN Łukasiewicz

16 marca uczniowie klas 2d, 5a, 5c i 4a odwiedzili Podkarpackie Centrum Nauki Łukasiewicz. (więcej…)

St. Patrick’s Day.

Kilka zdjęć z wydarzenia …


Escape Room “Odkrywamy skarb Gorlanu, czyli zakodowani Zwiadowcy”

Dzisiaj klasa 6c uczestniczyła w Escape Roomie “Odkrywamy skarb Gorlanu, czyli zakodowani Zwiadowcy”. Uczniowie wysłuchali informacji na temat pisarza Johna Flanagana i jego serii “Zwiadowcy”. Następnie zostali podzieleni na 3 grupy. (więcej…)

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „Tuliszkowski talent show” Za-chwyceni książką!

Zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Tuliszkowski talent show” Za-chwyceni książką! organizowanym przez firmę Books z Żychlina (Księgarnia Tuliszków). (więcej…)

Spotkania Klubów Czytelnika

W dniach 4 i 11 stycznia, 15 i 22 luty, 8 i 15 marca odbyły się spotkania dwóch Klubów Czytelnika, na których omawialiśmy lekturę „O psie, który jeździł koleją” Romana Pisarskiego. (więcej…)

Spotkania edukacyjne

W dniach 20-22 marca 2023 r. w naszej szkole organizowane są spotkania edukacyjne z panią Beatą Krawiec z Księgarni Nova w Rzeszowie. Wszystkie spotkania odbędą się w sali tanecznej w szatni gimnazjum.

(więcej…)

ISKRY NIEPODLEGŁEJ

W dniu 8 marca klasa 6a uczestniczyła w widowisku Iskry Niepodległej. Mobilne wydarzenie edukacyjno-historyczne przedstawione jest w bardzo atrakcyjnej, multimedialnej i nowoczesnej formie. (więcej…)

Psi bohaterowie – lekcja biblioteczna

Dzisiaj w klasie 4b odbyła się lekcja biblioteczna “Psi bohaterowie”. Rozmawialiśmy o psich bohaterach z książek, filmu, a i z naszej rzeczywistości, czyli o psach ratownikach, myśliwskich, pasterskich, policyjnych itp. (więcej…)

Święto Nauk Ścisłych

Święto Nauk Ścisłych połączone było z obchodami Dnia Patrona naszej szkoły. Mikołaj Kopernik jest uznawany za jedną z najważniejszych postaci dla rozwoju nauk ścisłych i przyrodniczych.

(więcej…)

Wyniki 3 etapu Wielkiej Ligi Czytelników

Zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskich Mistrzostw Powiatowych WLC: Tytuł Mistrza Powiatu otrzymują, a zarazem LAUREATAMI POWIATU 🏆zostają WSZYSTKIE DRUŻYNY, KTÓRE UZYSKAŁY 90%-100% tj. 153-170 punktów z testu powiatowego.
Skip to content