GODZ. DOSTĘPNOŚCI

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 (60 minut)

Nazwisko i imię Przedmiot/ funkcja/wychowawca klasy Dzień tygodnia Godzina Sala
Bałtowska-Frączek Ewelina edukacja wczesnoszkolna- wychowawca kl. 2c czwartek

piątek

8:15 – 8:45

11:45 – 12:15

pokój nauczycielski SP
Baran  Barbara informatyka poniedziałek

wtorek

11.15 – 11.45

7.30 – 8.00

s.30, pokój nauczycielski SP
Bereś Jacek wdż, doradztwo zawodowe środa 8:00 – 9:00 Pokój nauczycielski
Bojda  Anna edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1 a

wtorek  13:30 -14:30 pokój nauczycielski
Bysiewicz Krzysztof technika, informatyka wtorek,

czwartek

7:30 – 8:00 32
Chudzik  Magdalena pedagog szkolny piątek 11:30 – 12:30 gabinet pedagoga
Ciupak  Jolanta biologia,

geografia,

przyroda

wychowawca kl.6a

poniedziałek

środa 

7:30 – 8:00 s. 23
Dostych Malwina wychowanie        fizyczne poniedziałek  7:50 – 8:50 Kantorek WF
Beata Gajos fizyka/chemia poniedziałek 14:35 – 15:35 s 21
Dziedzińska  Joanna matematyka

wychowawca w kl.5b

czwartek

piątek

14:30 – 15:00

7:30 – 8:00

s. 35, pokój naucz. (gim.)
Fila  Marzena j. polski   logopedia wychowawca kl. 7c poniedziałek 7:00 – 8:00 s. 65
s. Gromada Anna religia wtorek 

wtorek

9:05 – 9:35

13:35 – 14:05

s. 54

s. 56

Hałdys Elżbieta wychowawca świetlicy wtorek 10;30-11:30 s. 11
Hebda Danuta biologia poniedziałek 7:15 – 7:45 s. 22
Hydzik Dorota matematyka

Wychowawca klasy 7b

czwartek 7:00 – 8:00  

Sala 64

Kalemba  Elżbieta edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. 2b

poniedziałek

wtorek

7:30 – 8:00

13.30 – 14.00 

pokój nauczycielski SP
Kąkol Agata przyroda / geografia wtorek, czwartek 7:15 – 7:45 pokój naucz. (gim.)
Marek Frączek dyrektor

wychowanie fizyczne

poniedziałek – piątek 7:30 – 8:00 gabinet
Kluz-Międlar Magdalena wicedyrektor

język niemiecki

wtorek

poniedziałek

14:30 – 15:00

14:30 – 15:00

gabinet
ks. Knurek Sebastian nauczyciel religii poniedziałek

wtorek

14.30 – 15.00 s.62 
Kołtoń Aleksandra język angielski

wychowawca kl. 7a

wtorek

piątek

13:30 – 14:00

7:30 – 8:00

pokój naucz. (gim.) lub s.24
Kościółek Beata wychowawca  świetlicy piątek 10:30 – 11:30 s. 10
Kowalska-Ryba Anna edukacja wczesnoszkolna

wych. kl. 1c

wtorek 10-10:30

13:35-14:05

pokój nauczycielski
Kozioł Agata edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. 2d

czwartek

   piątek

13:30 – 14:00

13:30 – 14:00

pokój nauczycielski SP

s.4

Koziołkiewicz  Mariusz muzyka, informatyka poniedziałek
czwartek
14:30 -15:00
7:30 – 8:00
pok. naucz. bud. gim.
Kuczyński Tomasz EDB wtorek 14:30 – 14:40 pok. naucz. bud. gim.
Kunysz  Wojciech wychowanie fizyczne

wychowawca kl. 5a

piątek

środa

15:20 – 15:50

7:30 – 8:00

gabinet nauczycieli WF
Kurecka –  Wójcik  Dorota edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. 2a

wtorek 8:45 – 9:45 pokój nauczycielski SP lub sala 57
Kuśper Waldemar historia, wdż, wychowawca kl. 5c czwartek 7:00 – 8:00 s.34
Kuźmicz Sylwia język angielski wtorek

piątek

13:30 – 14:00

12:30 – 13:00

s. 57

s. 56

Lebioda  Małgorzata edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3a

wtorek  8:45 – 9:45 pokój nauczycielski SP
Łoziński  Jarosław wychowanie fizyczne

wychowawca 6c

poniedziałek

piątek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

kantorek WF
Moniak- Różańska Ewa plastyka, biblioteka wtorek

czwartek

7:30 – 8:00

13:30 – 14:00

biblioteka
Olech Jan matematyka piątek 7:00 – 8:00 s.20 
Pięciak  Anna matematyka wtorek 7:30 – 8:00 s. 64
Ponulak Krystyna historia poniedziałek 7:30 – 8.00 s. 29
Ptak Katarzyna język angielski

wychowawca klasy 4b

wtorek

środa

7:30 – 8:00 pokój naucz.

sala 24

Ptaszek Anna edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3d wtorek 7:00 – 8:00 pokój nauczycielski SP,  s. 55
Rudka Joanna język polski

wychowawca klasy 4c

poniedziałek 14:30 – 15:30 sala 33
Rudnicka Danuta język polski wtorek 14:40 – 15:10 pokój naucz. gimn.
Rządecka- Mikołajczyk Iwona język polski,

oligofrenopedagog

czwartek 14:35 – 15:35 pok. naucz. gimn.
Sosnowska  Małgorzata język angielski

wychowawca kl.8b

poniedziałek 

wtorek 

15:25 – 15:55

7:30 – 8:00

s. 20

s.20 lub pok.n.

Szetela  Teresa wychowanie fizyczne

wychowawca kl. VIIIa

środa

piątek

7:30 – 8:00 Kantorek WF
Śląski Maciej wychowanie fizyczne

wychowawca kl.8a

wtorek

piątek

7:30 – 8:00

12:00 – 12:30

kantorek nauczycieli WF
Świerk  Renata edukacja  wczesnoszkolna

1b

poniedziałek 7:45 – 8:45 pokój mały nauczycielski
Trela Teresa nauczyciel wspomagający kl. 5b pok. naucz.
Tucholska Barbara nauczyciel wspomagający w 3b czwartek 7:50 – 8:50 pok. naucz. bud. gim.
Turek Karolina biblioteka poniedziałek

czwartek

13:30 – 14:00

13:30 – 14:00

Biblioteka
Werner Marcin wicedyrektor

historia, wiedza o społeczeństwie

wtorek 

czwartek 

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

gabinet
Witek  Alicja edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3c

czwartek 7:45 – 8:45 Pokój nauczycielski – SP
ks. Wójcik Witold religia wtorek 8:15 – 8:45 s.62
Zając Justyna pedagog specjalny poniedziałek 10:30 – 11:30 Gabinet pedagogów
Zakorczmenna Elżbieta język polski

wychowawca kl. 6b

poniedziałek

piątek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

s. 63s. 63

 

Zdeb Marzena edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl.3b

poniedziałek

wtorek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

s.53
Jowita Baran Nauczyciel wspomagający w kl. VIII B poniedziałek, czwartek  7:15 – 7:45 Pokój naucz.
Gabriela Świerczek Nauczyciel wspomagający w kl.Vc czwartek 14:30 – 15:30 Pokój naucz. b. gimn
Renata Partyka j.niemiecki poniedziałek  7:30 – 8:30 (tygodnie parzyste) Pokój naucz.
Maria Bzowska-Belcyr edukacja wczesnoszkolna piątek 7:50 – 8:50 Pokój naucz. (sp)
Aneta Śliż nauczyciel wspomagający klasa 4b

Oligofrenopedagog 

środa 8:45 – 9:45 Pokój naucz.

b. gmin.

Małgorzata Surmacz Logopeda

Język polski

piątek 14:30 – 15:00 s. 10
Joanna Hajdaś-Skrzat wychowawca świetlicy wtorek 13:50 – 14:50 s.10
Wróbel Gabriela nauczyciel wspomagający kl. 2c środa 7:50 – 8:50 salka rewalidacyjna
Katarzyna Paściak Logopeda szkolny, surdopedagog piątek 8:50 – 9:50 sala logopedyczna

 

 

 

Skip to content