MAM TALENT 2023

21 kwietnia  w naszej szkole odbył się pokaz talentów Mam talent, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje zainteresowania i umiejętności.

Prezentacja miała na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie utalentowanych uczniów. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje 5 minut sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się wspaniale prezentując przed publicznością wyjątkowy talent, niezwykłe hobby i ciekawe pasje. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w pokazie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Pamiętajmy, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.
Do zobaczenia za rok!

Fotorelacja z wydarzenia.