Międzynarodowy Konkurs „Niedźwiedź Wojtek – żołnierz gen. Andersa”

Zachęcamy uczniów klas 1-8 do udziału w Międzynarodowym Konkursie „Niedźwiedź Wojtek- żołnierz gen. Andersa”, którego organizatorem jest Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie.

Konkurs trwa do 9.04.2024 r. Jednak prace i załączniki należy dostarczać do biblioteki szkolnej do 3.04.2024 r., ponieważ muszą być one wcześniej zeskanowane i dopiero w takiej formie wysłane do organizatora.

Wszelkich szczegółowych informacji udziela nauczyciel plastyki oraz nauczyciele klas 1-3.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają uwagi pozytywne z zachowania oraz oceny celujące z plastyki w klasach 1-7. W klasach ósmych uczniowie otrzymają wysokie oceny z historii.

Link z informacjami dotyczącymi konkursu wraz z załącznikami i filmikami do obejrzenia: