NAGRODA SPECJALNA DLA NASZEJ DRUŻYNY

Nasza Drużyna uhonorowana Nagrodą Specjalną na XX Gali Piłkarskiej Podkarpackiej Nike !

W dniu 9 lutego odbyła się XX Gala Piłkarska Podkarpacka Nike. Była to największa gala piłkarska w Polsce. Przybyło na nią około 1400 zaproszonych gości.

Podczas finału w hali G2A Arena w Jasionce poznaliśmy najlepszych piłkarzy, piłkarki, trenerów, a także drużyny w 2023 roku na Podkarpaciu. Wśród zaproszonych znalazła się drużyna naszych piłkarek, która w ubiegłym roku osiągnęła ogromny sukces zwyciężając w Finale ogólnopolskim o Puchar Tymbarku.  Drużynie SP Krasne wręczona została Nagroda specjalna za ubiegłoroczne osiągnięcie. Po wręczeniu nagród i uroczystej kolacji odbył się koncert zespołu Łzy, który uświetnił galę Podkarpackiej Nike. Bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia można było oglądać na stronie internetowej oraz na kanale YouTube Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Gratulujemy !!!

__________

 

 

 

Skip to content