SZKOŁA Z PASJĄ

Już 27 października w naszej szkole odbędzie się kolejne spotkanie z mistrzem w ramach projektu Szkoła z Pasją.

Tym razem naszą szkołę odwiedzi Paweł DAZZLE Kidoń – Mistrz Świata Basketball Freestyle czyli w trikach z piłką do koszykówki.

Paweł jest również pierwszym w historii Europejczykiem, występującym w barwach legendarnej amerykańskiej drużyny Harlem Globetrotters.

Film z udziałem Pawła  https://liblink.pl/nBdeJSZKeE

Wydarzenie poprowadzi MR.ROBOT – Grzegorz Pittner – Wicemistrz Europy w Poppingu.

Spotkanie będzie miało także charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Pawła w akcji na żywo uczniowie usłyszą również historię jego pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi pod Babią Górą został najlepszym zawodnikiem na świecie.

Celem spotkania jest też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.

koszt: 12 zł/os. (zbiórka u wychowawców)
Termin spotkania: 27 października 2022 r.

Fot. Patryk Ogorzałek / pogoimages.com