POMOC DLA UKRAINY

Szklone Koło Wolontariatu  organizuje zbiórkę potrzebnych rzeczy dla mieszkańców Ukrainy.

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory włączyli się w pomoc dla Ukrainy.

Sytuacja pozostaje bardzo dynamiczna i zakres potrzeb ewoluuje  czasie. W tej chwili najpotrzebniejsze są: środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci i dorosłych, opatrunki, śpiwory, karimaty (najlepiej z folią), folia termiczna, power banki, środki higieniczne, artykuły dla dzieci (pieluchy, mokre chusteczki), jedzenie dla niemowląt w słoiczkach, mleko modyfikowane, kaszki, żywność (konserwy, pieczywo chrupkie, soczki, czekolady, batoniki itp.), baterie, latarki, kartonowe pudełka, taśmy klejące i reklamówki.
Potrzebne są również przybory szkolne dla dzieci, kredki, bloki, zeszyty, kolorowanki  i maskotki.

ZAWIESZAMY ZBIÓRKĘ UBRAŃ. Zgromadzono ich już wystarczająco dużo. Można przynosić nową bieliznę dla kobiet i dzieci.

WASZA POMOC JEST BARDZO POTRZEBNA!