Spotkanie z pisarką

Spotkanie z pisarką Stanisławą Bełch, autorką książek dla dzieci

W ramach realizacji zadania dotyczącego przysposobienia czytelniczego, we współpracy z wychowawczynią klasy 1c Panią Alicją Witek, biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie autorskie z Panią Stanisławą Bełch, która pisze książki dla dzieci. W wydarzeniu brały udział wszystkie pierwszaki z naszej szkoły.

Pisarka opowiadała dzieciom o swojej twórczości, zaprezentowała książki, przedstawiła głównych bohaterów i opowiedziała o ich różnych przygodach, zachęcając uczniów do przeczytania poszczególnych pozycji książkowych.
Zajęcia były bardzo udane. Pisarka nawiązała doskonały kontakt z uczniami. Dzieci czynnie brały udział w spotkaniu. Chętnie się zgłaszały i odpowiadały na pytania. Pierwszaki mogły też zakupić książki i uzyskać autograf autorki.
E.M., K.T.