Carpathia Festival

W dniach 21 i 22 sierpnia w Rzeszowie  odbył się XVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Carpathia Festival”, tym razem w Filharmonii Podkarpackiej.

Impreza ta tradycyjnie wspierała  Fundację  Podkarpackiego    Hospicjum dla Dzieci.  Fundacja miała  swoje stoisko, na którym można było za wolne datki dostać piękne rękodzieła. Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz nasi ubiegłoroczni absolwenci zbierając wolne datki do puszek rozdawali kwiaty i ulotki informujące o działalności Hospicjum. Składamy wszystkim serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe oraz Wolontariuszom, którzy nawet na wakacjach nie szczędzą wolnego czasu żeby nieść pomoc. Cieszymy się bardzo, że nasi absolwenci tak chętnie do nas wracają.

J.C.