„Choinka jak ze snu”

Podsumowanie konkursu plastycznego.

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym, pt. „Choinka jak ze snu”, organizowanym przez GOKiB w Krasnem, wzięło udział dziewiętnastu uczniów naszej szkoły z klas 5-7.

Wszyscy autorzy mieli własny pomysł na przedstawienie tematu. Uczestnicy wykonali bardzo ciekawe kompozycje wykorzystując różne techniki plastyczne.

Nagrodę w tym konkursie otrzymał Adam Job z klasy 5a.

Prezentujemy galerię prac konkursowych i nazwiska autorów.

W konkursie udział wzięli: Adam Job 5a, Anna Job 7b, Antoni Humenny 7b, Antoni Marczak 7b, Bartłomiej Karpierz 5b, Dawid Mioduszewski 5b, Emilia Ryś 6c, Hubert Witek 6b, Iga Widak 7b, Julia Jarosz 6b, Julia Ryś 5a, Kajetan Furman 6a, Kamil Ryś 7a, Kornelia Kaczmarczyk 7a, Marianna Bryła 7a, Olga Ziaja 7b, Oskar Skuba 5b, Szymon Ślepecki 7a, Zuzanna Kapała 5a.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni szóstkami z plastyki oraz otrzymali punkty dodatnie z zachowania.

EM