Chcę zdrowo żyć

Wyróżnienie dla naszego ucznia w konkursie Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

28 grudnia 2020 w  Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenia nagród zwycięzcom  konkursów zorganizowanych przez Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich.  

Miło jest nam poinformować, że w konkursie dla szkół podstawowych  na prezentację multimedialną „Chcę zdrowo żyć” uczeń naszej szkoły Szymon Fortuna (kl. 6a) zdobył wyróżnienie, plasując się pod względem zdobytych punktów na czwartym miejscu.

Praca Szymka wyróżniała się zarówno pod względem znajomości tematu jak również umiejętności tworzenia pięknej prezentacji.

Dyplomyi nagrody wręczał wicemarszałek województwa Piotr Pilch.

„Razem tworzymy naszą regionalną Ojczyznę, każde nasze działanie, by o nią zadbać i uczynić ją piękniejszą, godne jest najwyższego uznania oraz naśladowania” – powiedział wicemarszałek Piotr Pilch gratulując laureatom konkursów,  których wspólnym celem jest promowanie piękna i atutów podkarpackiej ziemi oraz zdrowego stylu życia i ochrony środowiska naturalnego z myślą o kolejnych pokoleniach.

Nagrody ufundowane zostały ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich objętej PROW na lata 2014-2020.

Cieszymy się i jesteśmy dumni z osiągnięcia naszego ucznia i szczerze Szymkowi GRATULUJEMY.

BB

Skip to content