Escape Room “Bal przebierańców odwołany”

W poniedziałek klasa 7a uczestniczyła w Escape Roomie “Bal przebierańców odwołany”.

W szkole miał odbyć się bal, ale stroje wszystkich uczniów zostały skradzione. Nasi detektywi, wykonując poszczególne zadania otrzymywali wskazówki, naprowadzające ich na złodziejaszka. Dzień rozpoczęli od rozgrzewki, wykonując rebusy, następnie uzupełniali dyktando, stworzyli obrazkową historię od pierwszego telefonu do powstania smartfonów, rozwiązywali zadanie związane z programowaniem, układali scrabble, rozwiązywali przyrodniczą wykreślankę i kartkówkę ze słówek z języka angielskiego.

Po wykonaniu wszystkich zadań, detektywi sprawdzili tajną teczkę z informacjami o wszystkich pracownikach szkoły i dopasowali wskazówki do jednego z pracowników.