Finał Gminnego Konkursu na komiks

Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Gminnym Konkursie na komiks inspirowany twórczością znanych pisarzy i poetów polskich – Aleksander Fredro Patron Roku 2023.

We wrześniu biblioteka ZSP w Krasnem ogłosiła Gminny Konkurs na komiks inspirowany twórczością znanych pisarzy i poetów polskich – Aleksander Fredro Patron Roku 2023.

Konkurs miał za zadanie przybliżenie twórczości znanych pisarzy i poetów polskich, którzy ze względu na swój dorobek znaleźli się w gronie patronów roku wytypowanych przez sejm i senat.

Uczniowie klas 4-8 mieli czas do 27 października na dostarczenie prac konkursowych. Do organizatorów wpłynęło 11 prac z dwóch szkół w Gminie Krasne – ZSP w Krasnem i ZS w Malawie.

Kategoria klasy 4-6
I miejsce – Patryk Korab kl. 6b ZSP Krasne
II miejsce – Eryk Piotrowski kl. 6b ZS Malawa
III miejsce – Hanna Brzeżawska kl. 5b ZSP Krasne
Wyróżnienie – Julia Litwin kl. 6a ZS Malawa, Julia Mioduszewska kl. 6b ZSP Krasne, Tereza Prochazkowa kl. 6a ZSP Krasne
Dyplom za udział – Jakub Bieniasz kl. 4a ZSP Krasne
Kategoria klasy 7-8
I miejsce – Aleksander Bieniasz kl. 7b ZSP Krasne
II miejsce – Mikołaj Piotrowski kl. 7a ZS Malawa
III miejsce – Oliwia Leja kl. 7b ZSP Krasne
Wyróżnienie – Dawid Mioduszewski kl. 8b ZSP Krasne
Gratulujemy sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez naszą bibliotekę szkolną.