Trwa charytatywna zbiórka na mobilny aparat USG dla Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Każdy może się włączyć w akcję.

Już po raz szósty trwa akcja charytatywna ,,Podkarpackie Dzieciom”, która ma na celu zebranie 200 tys. zł na zakup nowoczesnego mobilnego aparatu USG dla Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w KSW nr 2 w Rzeszowie. To wspólne przedsięwzięcie Marszałka Województwa Podkarpackiego, Fundacji Iskierka oraz szpitala.

Dołącz do drużyny, razem możemy jeszcze więcej. Ruszył challenge #SztafetazISKIERKĄ, zatem szykuj strój sportowy i dołącz do drużyny wsparcia .Wybierz: bieg, marsz, rower, nordic walking lub basen. Pokonaj 2 km i podaj dalej. Nie czekaj na nominacje, rzuć wyzwanie znajomym jako pierwszy!  W ten sposób pomożesz dzieciom.

W sztafecie wzięli udział m.in. marszałek Władysław Ortyl z urzędnikami oraz kierownik Kliniki Onkohematologii Dziecięcej dr hab. n. med. Radosław Chaber wraz z pracownikami szpitala.

Akcja potrwa do końca roku.  Więcej szczegółów pod linkami: na  https://www.podkarpackiedzieciom.pl/