KONKURS POLSKO-ANGIELSKI

Step by Step into Ireland

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie polsko-angielskim. Nie jest wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Wystarczy chęć i ciekawość poznawania świata .

Konkurs składa się z trzech część:

1. Test konkursowy w języku polskim, sprawdzający wiedzę o Irlandii. Test zawiera pytania zamknięte i otwarte. Informacje dostępne są na stronach internetowych, których listę uczniowie otrzymają w celu przygotowania się do testu.
  2. Wypowiedź pisemna (podczas testu konkursowego) w języku angielskim „Why is it worth visiting Ireland?”. Ilość słów 150-250.
  3. Plakat promujący wycieczkę do Irlandii. Format A3 lub A2. Oceniany jest pomysł plastyczny oraz treści w języku angielskim.

Zgłoszenia: do 4 kwietnia 2023 r.

Termin oddania plakatu: 24 kwietnia 2023 r.

test konkursowy: 27 kwietnia 2023 r.

Na zwycięzców czekają nagrody, uczniowie także otrzymają cząstkową ocenę celującą z języka angielskiego.