SZKOŁA Z PASJĄ

27 października w ramach akcji „Szkoła z pasją” zawitali do naszej szkoły wspaniali goście . Podczas godzinnego pokazu zaprezentowali oni swoje niesamowite  umiejętności, będące efektem wieloletniej pracy w ramach realizacji własnych pasji.Konferansjerem był Mr Robot czyli Grzegorz Pittner – vice mistrz Europy w poppingu.
Drugim gościem był Krystian Herba – półfinalista „Mam talent” – sportowiec specjalizujący się w trialu rowerowym, który dzięki swoim wyczynom zapisał się w Księdze Rekordów Giunessa.
Trzeci gość doprowadził publiczność do krzyku, pisków i na niejedną chwilę pootwierał dzieciom usta w wyrazie zadziwienia. Mowa o Pawle Dazzle Kidoniu – mistrzu świata basketball Freestyle i jednocześnie pierwszym Polaku i jedynym Europejczyku w amerykańskiej drużynie Harlem Globetrotters.  Jego akrobacje z piłką do koszykówki zrobiły na wszystkich olbrzymie wrażenie.

Pokazy mistrzów stały się pretekstem do rozmów z uczniami i wychowankami na temat ich pasji i zainteresowań.