I Wojewódzki Konkurs Plastyczny ILUSTRATOR “Stefek Burczymucha”

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ILUSTRATOR „Stefek Burczymucha”.

Organizatorem Konkursu jest Biblioteka Publiczna w Malawie (Filia Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem).

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci zamieszkałych na terenie Województwa Podkarpackiego, w wieku:

– przedszkolnym (4-6 lat) – I kategoria,

– wczesnoszkolnym (I-III klasa szkoły podstawowej) – II kategoria.

Każdy z Uczestników może zgłosić do Konkursu jedną pracę.

Prace powinny być wykonane w formacie niemniejszym niż A3, w postaci prac płaskich i obejmować interpretację utworu Marii Konopnickiej „Stefek Burczymucha”. W konkursie wezmą udział wyłącznie prace będące interpretacją podanego utworu. Na stronie internetowej www.gokkrasne.pl jest zamieszczony w/w utwór w postaci audio, w wykonaniu grupy Okrągłe Kulki. Każda praca ma mieć umieszczoną metryczkę, zawierającą imię i nazwisko Uczestnika oraz nazwę placówki delegującej na Konkurs i konkursową kategorię wiekową.

Konkursowe prace (w oryginale) należy dostarczyć do biblioteki szkolnej. Termin składania prac upływa 24.10.2022 r.

Konkursie przewidziano nagrody i wyróżnienia, w zależności od ilości prac.

Każdy uczestnik dodatkowo otrzyma punkty z zachowania.