Tenis stołowy.

Nasi uczniowie vice-mistrzami powiatu rzeszowskiego w tenisie stołowym

W rozgrywanych w dniu 8 grudnia 2021 r. w Sokołowie Młp. zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej (w kategorii chłopców kl.7-8) nasza reprezentacja zdobyła srebrne medale.

Drużyna chłopców po zwycięstwie z Bratkowicami 3 do 0 następnie przegrała po zaciętej walce 3 do 2 z mistrzami powiatu i pozostawała w walce o 2 lub 3 miejsce. Następnie chłopcy pokonali kolejno Boguchwałę 3 do 2, kolejny raz Bratkowice 3 do 0 oraz drużynę z Lubeni 3 do 0 i zasłużenie zajęli II miejsce. Chłopcy grali w składzie: Jakub Dick i Mateusz Bukowski.

W zawodach gminnych poprzedzających zawody powiatowe chłopcy wygrali z Palikówką i Malawą (grali w składzie: Jakub Dick i Mateusz Bukowski i Gabriel Chyłek).

Nasza drużyna uzyskała prawo startu w kolejnym etapie rozgrywek czyli zawodach rejonowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach !!!