Baltie 2021

22 kwietnia 2021 roku odbył się finał kuratoryjnego Konkursu Tematycznego Podkarpacki Baltie 2021.

Konkurs dedykowany jest uczniom klas 4-8 bez podziału na kategorie wiekowe.

Oto lista uczniów z naszej szkoły, którzy po uczestnictwie w etapie szkolnym zakwalifikowali się do kolejnych etapów:

Uczniowie, którzy wzięli udział w etapie rejonowym to:

·        Bartłomiej Karpierz 5b

·        David Majewski 5b

·        Jan Kuras 6d

·        Stanisław Kuras 6d

·        Natalia Majewska 7c

Uczniowie, którzy zmagali się z finałowymi zadaniami wojewódzkiego Konkursu Tematycznego Podkarpacki Baltie 2021 to:

·        David Majewski 5b

·        Natalia Majewska 7c

W naszej szkole młodzi programiści mają okazje sprawdzać swoje umiejętności w różnych konkursach programistycznych.  Kuratoryjny konkurs jest jednym z najtrudniejszych.

Warto wspomnieć, że wszyscy jego uczestnicy brali lub biorą udział w innowacji „Zaprogramuj cyfrową przyszłość” realizowanej w naszej placówce.

Gratulujemy im dotychczasowych sukcesów i umiejętności programistycznych oraz życzymy dalszych osiągnięć.

BB