Świetlica – komunikat

Komunikat dotyczący funkcjonowania świetlicy w okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych.

Zgodnie z rozporządzeniem MEN, prosimy o zgłaszanie potrzeby opieki świetlicowej dla uczniów klas I-III w okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych od 22.03.2021 r. do 09.04.2021 r. Zajęcia opiekuńcze w tym okresie przeznaczone są dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania związane z zapobieganiem i zwalczaniem pandemii COVID-19.Prosimy o informację na adres mailowy szkoły zsp@krasne.edu.pl. We wniosku proszę podać dane ucznia, klasę, oraz godziny, w których dziecko będzie przebywało w szkole. Prosimy o przynoszenie własnego sprzętu komputerowego, w celu uczestniczenia w nauczaniu zdalnym. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 19.03.2021 r.

Dyrektor ZSP w Krasnem