Konkurs plastyczny

20 X br. nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Cud nad Wisłą”. 100.rocznia Bitwy Warszawskiej 1920, organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie. W konkursie tym wzięli udział Czytelnicy naszej Biblioteki, a zarazem Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krasnem .

Doceniono pięciu naszych uczestników Konkursu.

Nagrodę Starosty Powiatu Rzeszowskiego, w kategorii klasy I-III, zdobył Dawid Zbójnowicz (lat 9),

II NAGRODĘ otrzymała Hanna Witkowska( lat 9)

a III NAGRODA przypadła Antoniemu Bryła( lat 9).

W kategorii klas VII-VIII, III NAGORDĘ otrzymała Marianna Bryła( lat 13).

W gronie wyróżnionych znalazła się Natalia Stefańska ( lat 9 ).

W konkursie wzięli udział również : Antoni Leja, Karol Szuberla oraz Klaudia Malicka, którym także dziękuję.

Gratuluję Państwu tak zdolnych Uczniów i życzę kolejnych sukcesów. Szczególne podziękowania kieruję na ręce Pani Marzeny Zdeb, Wychowawczyni klasy III b, której aż trzech wychowanków, zdobyło nagrody. Jej  szczególne zaangażowanie, było źródłem sukcesu, zarówno Biblioteki Publicznej jak i Państwa instytucji.

Małgorzata Antczak