Konkurs – prezentacja

Wojewódzki konkurs na prezentację multimedialną.

Zapraszamy do udziału w konkursie na prezentację multimedialną pt. Chce żyć zdrowo.

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie oraz Związek Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego zapraszają uczniów klas IV-VI szkół podstawowych do udziału  w konkursie na prezentację multimedialną Chcę żyć zdrowo.

Na etapie szkolnym tego konkursu należy prezentację pasującą do tematu udostępnić bąź przesłać do koordynatora projektu do dnia 17 listopada 2020. Trzy najlepsze prace będą reprezentować naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim. Prace mogą zawierać maksymalnie 20 slajdów.

Celem konkursu jest:

–  Podniesienie atrakcyjności treści programowych o tematy związane z aktywnością prozdrowotną.
–  Propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku.
–  Propagowanie aktywnej formy wypoczynku na świeżym powietrzu i promocja lokalnych atrakcji przyrodniczych.
– Promowanie ponadprogramowej aktywności uczniów i stworzenie im szansy prezentacji swojej twórczości na szerszym forum.

Aby wybrane prace mogły wziąć udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim konieczne jest podpisanie zgody i klauzury RODO oraz uzupełnienie formularza. Chętnych do udziału w konkursie zapraszam do kontaktu z koordynatorami projektu.
Dla laureatów konkursu wojewódzkiego oraz wyróżnionych przewidziane są atrakcyjne i wartościowe nagrody.

Koordynatorzy konkursu w szkole: Barbara Barani  i Teresa Trela