BAJKOWA POSTAĆ

W dniu 15.11.17 uczniowie z klasy Ic  zamienili się w bajkowych bohaterów. Spotkanie rozpoczęło się serią zabaw wymagających wykazania się dobrą znajomością treści bajek. Dzieci prezentowały swoje przebrania, odgadywały tytuły znanych bajek, rozwiązywały zagadki, rozpoznawały postacie bajkowe na podstawie rekwizytów.  Wykazały się prawdziwym talentem plastycznym tworząc samodzielną kompozycję z sylwet do bajki o Czerwonym Kapturku. Wiele emocji sprawiły konkursy sprawnościowe z czarodziejskim samochodem i kulką. Bardzo podobała się wszystkim praca w grupach, gdzie trzeba było ułożyć bajkową postać z puzzli. Miłym akcentem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez Czerwonego Kapturka. To był bardzo wesoły, kolorowy i pełen uśmiechów dzień. Za rok chętnie powtórzymy zabawę.