„MISTRZOWSKIE PIÓRO ”

Zapraszamy uczniów klas VI-VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum do udziału w III edycji
Gminnego Konkursu Ortograficznego„Mistrzowskie Pióro”.
Organizatorzy:
J. Bereś
D. Rudnicka
E. Zakorczmenna

Etap szkolny: 27.11.2017r. w godz. 13.45- 14.30- na 7. lekcji –  w sali 23 na I piętrze  w budynku gimnazjum.
Trzech uczniów z klas VI i VII, którzy najlepiej napiszą dyktando konkursowe, przechodzi do etapu gminnego.

Etap gminny: 21.02.2018r. – w Międzynarodowym Dniu Języka Ojczystego – w godz. 9.00 – 9.45 w sali 23 na I piętrze w gimnazjum.
Na laureatów etapu gminnego, którzy najlepiej napiszą dyktando o dużym stopniu trudności, czekają wartościowe nagrody rzeczowe i dyplomy.
Zgłoszenia należy kierować do nauczycieli języka polskiego w klasach VIab, VIIabc do dnia 20.11.2017r.- (wymagana zgoda rodziców na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku  ucznia do celów konkursowych).
[E. Zakorczmenna]

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA