PASOWANIE NA UCZNIA 2017/2018

Uroczyste Pasowanie na Ucznia miało miejsce 09.10.2017r. Prowadząca powitała dyrektora szkoły, zaproszonych gości oraz pierwszoklasistów. Uczniowie z klas III a i b pod czujnym okiem wychowawców przedstawili część artystyczną złożoną z okolicznościowych wierszy i piosenek. Pierwszaki włączyły się do występu recytując zbiorowo krótkie wierszyki. Po części artystycznej odbyło się ślubowanie, a następnie głos zabrał pan dyrektor, życząc uczniom wytrwałości i sukcesów w nauce, a rodzicom owocnej współpracy ze szkołą. Najważniejszym momentem uroczystości był akt pasowania pierwszaków symbolicznym ołówkiem. Pan dyrektor i wychowawcy klasy wręczyli uczniom pamiątkowe dyplomy i gadżety, które sprawiły wszystkim wiele radości. Spotkanie zakończyło się sesją zdjęciową dla każdej klasy.
RODZICOM GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH POCIEC, A PIERWSZAKOM ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW W NAUCE !