Koncert charytatywny

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”, słowa Jana Pawła II przyświecają działalności charytatywnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem.

11 stycznia 2017 r. odbył się koncert charytatywny „Z kolędą przez świat”, z którego dochód w całości poświęcony był pomocy Amelce Czekańskiej. Zebraliśmy 2.200 zł !

Uczniowie Zespołu zaprezentowali najbardziej znane kolędy z całego świata. Ponownie publiczność nie zawiodła, a w sali gimnastycznej Zespołu zawitał świąteczny nastrój w akompaniamencie radosnych dźwięków popularnych bożonarodzeniowych utworów. Atmosfera była gorąca, mimo mroźnej aury za oknami. Goście śpiewali razem z wykonawcami w językach angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim. Oprócz talentów wokalnych, nasi uczniowie zaprezentowali także swoje umiejętności taneczne oraz gry na instrumentach muzycznych.

Podczas koncertu na twarzy Amelki pojawił się uśmiech. Wszyscy mamy nadzieję, że będzie go coraz więcej! Najważniejszy cel został osiągnięty.

Prezentujemy kilka zdjęć z koncertu.