„Wzorowa łazienka”

W czwartek (23.11.17 ) w holu szkoły odbyło się uroczyste zakończenie konkursu plastycznego pt. „Wzorowa łazienka”. Dyrektor szkoły pan Marek Frączek wręczył laureatom dyplomy i nagrody. Konkurs ten przeprowadzony był w ramach szkolnej akcji o tej samej nazwie, promującej czystość i higienę wśród naszych uczniów, a ponadto umożliwiającej wygranie remontu naszych szkolnych toalet.

Przypominamy, że do 30.11.2017 można głosować na galerię prac uczniów z naszej szkoły na stronie www.wzorowalazienka.pl.!

W ramach tej akcji w naszej szkole, z okazji Światowego Dnia Toalet, który przypada 19. listopada, odbyły się spotkania z higienistką oraz zostały przeprowadzone w klasach starszych i młodszych lekcje higieny.

W akcję „Wzorowa łazienka” zaangażowali się wychowawcy klas, świetlicy, higienistka szkolna, a także instruktor Pracowni Malarskiej GOK w Krasnem. Wszystkim bardzo dziękujemy. Owocem tego zaangażowania była piękna galeria prac wyeksponowana w holu naszej szkoły, która wzbudzała nieprzerwane zainteresowanie wśród uczniów, pracowników i odwiedzających naszą placówkę. Można ją podziwiać na stronie internetowej www.wzorowalazienka.pl

Konkurs plastyczny adresowany był do uczniów klas I-III, wśród których zostali wyłonieni zwycięscy. W związku z ogromnym zainteresowaniem również wśród uczniów klas starszych organizatorzy konkursu postanowili docenić i wyróżnić także ich prace.

Oto lista laureatów:

I MIEJSCE: Filip Danak kl.2a
-opiekun p. Ewelina Bałtowska- Frączek

II MIEJSCE: Julia Wątorska kl.3a
-opiekun p.Marzena Zdeb

III MIEJSCE: Gabriela Kozak kl.3d
-opiekun p. Małgorzata Lebioda

Wyróznienia:

Dawid Mioduszewski 2b
-opiekun p. Elżbieta Kalemba

Michal Nycz 3d
opiekun p. Małgorzata Lebioda