V Turniej Mikołajkowy

V Turniej Mikołajkowy w siatkówce dziewcząt i chłopców

W dniu 6 grudnia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Krasnem rozegrano V Mikołajkowy Turniej w siatkówce dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych – klasy V dziewczęta i chłopcy oraz klasy VI dziewczęta i chłopcy. Piąte klasy rozgrywały swoje mecze w składach trzy osobowych natomiast szóste w cztero osobowych. Ogólnie do zawodów zostało zgłoszonych 21 zespołów. Nie za bardzo gościnni okazali się gospodarze, których reprezentowali uczniowie i uczennice z klas sportowych, którzy wygrali rywalizację we wszystkich kategoriach.

Klasyfikacja Końcowa turnieju:

Klasy V – dziewczęta:

2. Krasne 3

Klasy V – chłopcy:

2. Palikówka
  3. Malawa

Klasy VI – dziewczęta:

2. Malawa

Klasy VI – chłopcy:

2. Malawa
  3. Krasne 2

Wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodników i zawodniczek przypadły dla: