Głośne Czytanie

Głośne Czytanie z Gangiem Słodziaków cz. II – kl. 1c

Dzień 15.11.2019 klasa I c spędziła na zajęciach głośnego czytania z Gangiem Słodziaków.

Dzieci w ramach dopełnienia dekoracji wykonywały samodzielnie maskę ulubionego Słodziaka. Powstały również piękne prace plastyczne pt. „Moja wymarzona przygoda ze Słodziakami”.  Wspólna dekoracja oraz zaangażowanie dzieci sprawiły niesamowity klimat, zachęcający dzieci zarówno do samodzielnego czytania jak i uważnego słuchania przygód Słodziaków. Najpierw odbyło się wspólne głośne czytanie przygód Słodziaków w zaciszu naszej klasy. Następnie dzieci z 1c zaprezentowały swoje umiejętności w zakresie czytania oraz wykonane elementy dekoracji przed uczestnikami świetlicy szkolnej, których również angażowaliśmy do wspólnego czytania. Swojego głosu użyczyła nam również Pani Iwona Rządecka-Mikołajczyk przenosząc tym samym słuchaczy w magiczny świat Gangu Słodziaków..

Wysiłek i starania całej klasy 1c spotkały się z dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony pozostałych uczniów, za co bardzo dziękujemy