Puchar Tymbarku

Finał wojewódzki o Puchar Tymbarku z udziałem naszych drużyn. 
Tak jak w poprzednich latach i  w tym  roku zgłosiliśmy się do XIX  już edycji “Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

Wystąpiliśmy we wszystkich kategoriach chłopców U-8, U-10 i U-12 oraz  w kategorii dziewcząt U-12.
Po wygraniu turnieju eliminacyjnego w kategorii U-8 i U-10, który odbył się 2 marca na sali w Rzeszowie zespoły ZSP w Krasnem mogły wystąpić w finale powiatowym.W turnieju eliminacyjnym zarówno 8 jak i 10 latkowie zmierzyli się z drużynami z Akademii Piłkarskiej Brazylian Soccer. Drużyna U-8 zwyciężyła z Brazylian Soccer I  6 : 1 i Brazylian Soccer II  4 : 0. Drużyna U -10 zwyciężyła  Brazylian Soccer I  4 : 2 i Brazylian Soccer II  5 : 0.
W dniu 8 marca na hali sportowej w Malawie odbył się finał powiatowy o Puchar Tymbarku zarówno w kategorii U-8 jak i U-10. Podopieczni pana Wojciecha Kunysza i Macieja Śląskiego wygrali swoje turnieje i zajęli I miejsce , a dzięki temu wystąpią w finale wojewódzkim, który odbędzie się 4 kwietnia w Tarnobrzegu. Zwycięzca turnieju wojewódzkiego w kategorii U-10 zagra w wielkim finale na stadionie Narodowym. W kategorii U – 8 rozgrywki kończą się na “szczeblu” wojewódzkim (z chłopcami mogą również występować dziewczynki, ciekawostką jest to , że w naszej drużynie gra jedna uczennica) .
Wyniki turnieju U- 8 :
SP Krasne –  SP Głogów 6 : 1
SP Głogów – SP Hyżne  3 : 1
SP Krasne – SP Hyżne   4 : 1
Wyniki turnieju U – 10 :
SP Krasne – SP Głogów 2 : 2
SP Krasne – SP Lutoryż 4 : 2
SP Głogów – SP Lutoryż 2 : 2
Finał powiatowy w kategorii U – 12 chłopców odbył się 15 marca, również w Malawie. Po wygraniu grupy i zwycięskim półfinale w finale przegraliśmy po karnych z drużyną z Sokołowa i niestety nie powtórzyliśmy sukcesu młodszych drużyn.
Wyniki turnieju U – 12 :
Grupa A
SP Tyczyn –  SP Dynów 1 : 1 karne 3 : 2
SP Sokołów – SP Tyczyn 2 : 1
SP Sokołów – SP Dynów   2 : 1
Grupa B
SP Krasne –  SP Boguchwała 3 : 1
SP Łowisko – SP Boguchwała  3 : 0
SP Krasne – SP Łowisko  1 : 0
Półfinały:
SP Sokołów – SP Łowisko 1 : 1 karne 3:2
SP Krasne – SP Tyczyn     1 : 1 karne 3:2
Finał
SP Sokołów – SP Krasne 1 : 1 karne 3:2

Finał powiatowy dziewcząt w kategorii U -12 odbył się 12 marca w miejscowości Łowisko. Drużyna z naszej szkoły osłabiona kadrowo zajęła 4 miejsce w powiecie.