Zajęcia na basenie

14 czerwca zakończyliśmy zajęcia z pływania na basenie Fala w Nowej Wsi. Sprawdzianem naszych umiejętności był udział w zawodach w pływaniu, które odbyły się w ramach „Igrzysk Dzieci”. Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety 6 X 25 metrów stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, które wystąpiły w składzie: Leonardo Biały de Lima, Maciej Tekiela, Piotr Sęk, Jakub Lecki, Klaudiusz Głowiak, Radosław Kapała, Sebastian Palczewski, Kinga Leśko, Amelia Krupa, Oliwia Furman, Marcelina Peszek, Paulina Ryba, Kamila Chmiel.

Nie zabrakło nas również w konkurencjach indywidualnych takich jak 50 metrów stylem dowolnym (Amelia Krupa, Radosław Kapała), 50 merów stylem klasycznym (Kinga Leśko, Jakub Lecki), 50 metrów stylem grzbietowym (Leonardo Biały de Lima, Sebastian Palczewski) i 50 metrów stylem motylkowym (Marcelina Peszek)

Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.