KONCERT CHARYTATYWNY

„W rytmie karnawałowych przebojów”
25 stycznia w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Krasnem odbył się niezwykły i wzruszający koncert karnawałowy, z którego dochód  przeznaczony został dla rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej oraz na leczenie Amelki Czekańskiej, małej mieszkanki Krasnego, która już dawno skradła serca mieszkańców naszej wsi.

Podczas tegorocznej gali zaprezentowano znane i lubiane przeboje z gatunku muzyki rozrywkowej, m.in. „Owocowy karnawał” Majki Jeżowskiej, słynne szlagiery „Cała sala śpiewa z nami” i „Konik na biegunach”, a także „No Roots” Alice Merton. W tę piękną inicjatywę zaangażowali się uczniowie ze wszystkich grup wiekowych, nauczyciele  oraz rodzice, a swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz gminnych z Wójtem Gminy Krasne, Panem Wilhelmem Woźniakiem na czele oraz radni Gminy Krasne.

Równie ważne jak zbiórka pieniędzy prowadzona przez Radę Rodziców podczas koncertu, okazało się wsparcie duchowe okazane potrzebującym, ciepłe słowo, gest przyjaźni. Taka ludzka solidarność jest siłą małych środowisk lokalnych !

Karnawałowe rytmy rozgrzały publiczność, a szkolni artyści odczuli radość, jaką daje niesienie bezinteresownej pomocy.

Iwona Rządecka-Mikołajczyk

Mamy zdjęcia z koncertu! Zapraszamy go oglądania. Gratulacje dla młodych artystów! Super!