Spotkanie Klubów

6 maja na spotkaniu Klubu Kamishibai uczennice zakończyły wykonywanie ilustracji do opowieści.

Kampania realizowana w ramach Tygodnia Bibliotek, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

8 maja odbyło się spotkanie Klubu Czytelnika, na którym uzupełnialiśmy lekturniki do naszej ostatniej lektury – wiersza pt. “Sowa” Jana Brzechwy.

 

Skip to content