Punkt Badań Czytelnictwa

Z okazji rozpoczynającego się 23. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w naszej bibliotece działał Punkt Badań Czytelnictwa.

Badania przeprowadzał profesjonalny personel. W zakresie badań znalazło się mierzenie temperatury ciała, pulsu, badanie mózgu i wzroku czytelnika.
Z radością informujemy, że przebadani uczniowie mieli wszystkie parametry w idealnym stanie i dlatego bez przeszkód mogą korzystać z zasobów biblioteki i przebywać w czytelni szkolnej. By podtrzymać formę czytelniczą uczniowie otrzymali recepty z zaleceniami, a za dzielność podczas badań dostali zakładki.
W akcji wzięło udział 24 uczniów.
Osoby, które nie zdążyły wziąć udziału w badaniach zapraszamy za rok.
Kampania realizowana w ramach Tygodnia Bibliotek, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.
Skip to content