Z okazji rozpoczynającego się 23. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w naszej bibliotece działał Punkt Badań Czytelnictwa.
Badania przeprowadzał profesjonalny personel. W zakresie badań znalazło się mierzenie temperatury ciała, pulsu, badanie mózgu i wzroku czytelnika.
Z radością informujemy, że przebadani uczniowie mieli wszystkie parametry w idealnym stanie i dlatego bez przeszkód mogą korzystać z zasobów biblioteki i przebywać w czytelni szkolnej. By podtrzymać formę czytelniczą uczniowie otrzymali recepty z zaleceniami, a za dzielność podczas badań dostali zakładki.

























