Noc w bibliotece

8 maja klasa 1e wzięła udział w zajęciach pt. „Noc w bibliotece”, zorganizowanych z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza oraz 23. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Uczniowie wysłuchali bajki „Noc w bibliotece” autorstwa Barbary i Tomasza Piątkowskich. Po wspólnym omówieniu treści dzieci rozwiązywały bajkową krzyżówkę, szukały drogi w labiryncie oraz kolorowały ilustracje związane z przeczytaną historią.

Kampania realizowana w ramach Tygodnia Bibliotek, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Skip to content