W dniu 19.09.2025 UKS-T „Kopernikus” przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki zorganizował rajd rowerowy.
Naszym celem było poznanie najbliższej okolicy oraz zasad bezpiecznego poruszania się rowerem po drogach publicznych a także integracja społeczności szkolnej.
____

