W dniach 15-19 września uczniowie klas pierwszych przyszli ze swoimi paniami wychowawczyniami do biblioteki szkolnej.
Dzieci dowiedziały się jak wygląda praca w bibliotece, jakie zasoby posiada oraz jaki jest system oznaczania, przechowywania i wypożyczania zbiorów. Pierwszaki słuchały z zainteresowaniem i zadawały wiele pytań. Po Pasowaniu na Czytelnika już wszystkie dzieci będą mogły wypożyczać książki z biblioteki szkolnej.
1a
1b
1c
1d
1e






















