Konkurs SPELLING BEE

W piątek 14 czerwca odbyło się wręczenie dyplomów i nagród zw ycięzcom oraz pozostałym uczestnikom I Szkolnego Konkursu Literowania w Języku Angielskim Spelling Bee 2024.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów klas III i 10 uczniów klas IV, którzy rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach sprawdzających znajomość alfabetu, a także umiejętność literowania i zapisywania słów ze słuchu. Poziom konkursu i przygotowania uczniów był bardzo wysoki.

W wyniku zaciętej i wyrównanej walki trzy pierwsze miejsca w kategorii KIDS zbobyli:

I miejsce i tytuł Mistrza Literowania – Hanna Ożóg, kl. IIId

II miejsce i tytuł Wicemistrza Literowania ex aequo –            Magdalena Gniewek, kl. IIIb

Leon Kłeczek, kl. IIIc

Wiktoria Leśko, kl. IIId

III miejsce ex aequo – Jakub Jarosz, kl. IIIa

Adam Jóźwiak, kl. IIIa

W kategorii TEENS  na podium stanęli:

I miejsce ex aequo – Tymoteusz Gancarz, kl. IVc

Aleksandra Żurawska, kl. IVc

II miejsce – Liliana Csepreghy-Bukowski, kl. IVc

III miejsce- Jakub Bieniasz, kl. IVa

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla zwycięzców oraz upominków dla pozostałych uczestników konkursu.