Sukces Davida Majewskiego. Uroczysta gala laureatów.

Uroczysta gala podsumowywująca wyniki tegorocznych konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty odbyła się we wtorek 30 maja 2023 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce.

Laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych i tematycznych odebrali dyplomy i statuetki. Zdobytego wyróżnienia  uzdolnionym uczniom oraz ich opiekunom  gratulowały Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart i Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch.

Z dumą informujemy, że wśród tego utalentowanego grona młodzieży szkolnej  w tegorocznej edycji konkursów znalazł się również uczeń naszej szkoły – David Majewski (7b).  Został on laureatem Tematycznego Konkursu Wojewódzkiego “Podkarpacki Baltie 2023”. W tej trudnej rywalizacji David wykazał się wybitnymi umiejętnościami algorytmicznego myślenia i programowania w środowisku Baltie. Jego sukces jest owocem przede wszystkim jego systematycznej pracy oraz wsparcia najbliższych. Opiekunem Davida jest pani Barbara Baran.
Wszyscy cieszymy się i gratulujemy Davidowi.

Relacja  z wydarzenia dostępna jest na stronnie: https://ko-rzeszow.blogspot.com