Na wieczornicy patriotycznej

Nasze recytatorki na wieczornicy patriotycznej RSTK-u

W miniony piątek (18 listopada b.r.) uczennice naszej szkoły: Aleksandra Fornal (kl. 5c), Aleksandra Tarała (kl. 5c) oraz Natalia Tworzydło (kl. 8c) wzięły udział w wieczornicy zorganizowanej przez rzeszowski oddział Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury z okazji obchodzonego niedawno Narodowego Święta Niepodległości.

Dziewczęta miały okazję jeszcze raz zadeklamować wiersze, które wcześniej zaprezentowały w finale IV Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej „Serce mam biało-czerwone”. Recytatorki z naszej szkoły wystąpiły u boku rzeszowskich poetów, m.in. Barbary Śnieżek, Jadwigi Kupiszewskiej, Marii Rudnickiej czy Zdzisława Stokłosy.

Iwona Rządecka-Mikołajczyk


 


 

Skip to content