ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI klasy 1-3

W przededniu 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości najmłodsze klasy naszej szkoły zebrały się, by uczcić jedno z najważniejszych polskich świąt patriotycznych, które obchodzimy 11 listopada.

Widownia mogła wysłuchać programu słowno-muzycznego składającego się z recytacji zaprezentowanych przez laureatów szkolnego etapu IV Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej „Serce mam biało-czerwone” oraz znanych pieśni o tematyce żołnierskiej, które uatrakcyjnione zostały występem szkolnego chóru i zespołu instrumentalnego.

Program artystyczny przygotowały panie: Krystyna Ponulak i Elżbieta Zakorczmenna, za oprawę muzyczną odpowiadał pan Mariusz Koziołkiewicz, a dekoracje były dziełem – pani Ewy Moniak-Różańskiej.

Iwona Rządecka-Mikołajczyk

Fotorelacja z uroczystej akademii z okazji Święta NIepodległości