Podziękowania

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom III Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej „Serce mam biało-czerwone”, Państwu Nauczycielom, którzy włożyli wiele wysiłku w przygotowanie swoich uczniów do dzisiejszego występu.

Dziękujemy Szanownym Jurorom za pracę podczas finału konkursu i autentyczny wkład w kształtowanie postawy patriotycznej wśród dzieci i młodzieży w naszej małej ojczyźnie.

Odrębne słowa podziękowania należą się również naszym patronom honorowym, którymi są: Instytut Pamięci Narodowej – Oddział w Rzeszowie oraz Wójt Gminy Krasne Pan Wilhelm Woźniak. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym sponsorom – Instytutowi Pamięci Narodowej, Firmie Danuta i Ryszard Czach za ufundowanie wspaniałych nagród rzeczowych, Regionalnemu Stowarzyszeniu Twórców Kultury w Rzeszowie za ufundowanie Nagrody Specjalnej oraz Państwu Edycie i Sławomirowi Kozakom właścicielom piekarni RiS w Krasnem za ufundowanie poczęstunku.

Finał uroczystości nie mógłby się odbyć bez pomocy nauczycieli: Pana Mariusza Koziołkiewicza – odpowiedzialnego za obsługę techniczno-informatyczną konkursu i Pani Ewy Moniak-Różańskiej, która wykonała oprawę plastyczną. Finałową galę prowadzili Julia Cetnarska i Wojciech Leśko z klasy VIIc, którym również należą się serdeczne podziękowania. Wyrazy uznania za pracę podczas konkursu kierujemy również w stronę wolontariuszy z Koła Historycznego Szkoły Podstawowej w Krasnem.

Krystyna Ponulak

Iwona Rządecka-Mikołajczyk