SZKOŁA Z PASJĄ

Informujemy, iż nasza szkoła dołączyła do projektu Szkoła z Pasją.
Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w niezwykłych spotkaniach z wybitnymi sportowcami, artystami i muzykami.

Są wśród nich między innymi zwycięzcy programu Mam Talent, mistrzowie Świata, rekordziści Świata i Guinnessa w różnych dyscyplinach.
Twórcą projektu jest rzeszowski sportowiec – Krystian Herba – 6-krotny rekordzista Guinnessa, rekordzista Świata oraz 2-krotny uczestnik programu Mam Talent.

Pierwszym Mistrzem, który odwiedzi naszą szkołę prezentując swoją pasję będzie Szymon Skalski – 2-krotny Mistrz Świata oraz 2-krotny Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w  Football Freestyle czyli w trikach piłkarskich. Wydarzenie poprowadzi Grzegorz Pittner – Mistrz Polski w Poppingu. Na scenie pojawi się również Krystian Herba – oczywiście na rowerze.

Spotkanie będzie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Szymona w akcji na żywo uczniowie usłyszą także historię jego pasji. Celem spotkania jest też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów .

 
Występy Krystiana Herby w ostatniej edycji Mam Talent:
CASTING: https://www.youtube.com/watch?v=_14x_wRMxlo
PÓŁFINAŁ: https://www.youtube.com/watch?v=hZTGJ9DVXeQ


SZKOŁĄ Z PASJĄ

Skip to content