Finaliści Baltie

Ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego Podkarpacki Baltie 2021 był nie lada wyzwaniem dla uczestników. Wszystkie zadania były na bardzo wysokim poziomie. Aby zostać uhonorowanym tytułem należało poprawnie napisać co najmniej trzy programy.

Z radością informujemy, że nasi uczniowie Dawid Majewski (klasa 5b) i Natalia Majewska (klasa 7c)  zdobyli zaszczytny tytuł finalisty konkursu.

Uplasowali się kolejno na 26 i 28 miejscu z 60 uczestników zakwalifikowanych do finału z całego województwa podkarpackiego, a do tytułu laureata zabrakło im naprawdę niewiele. Konkurs obejmował jedną kategorie wiekową od 4 do 8 klasy. Zatem naszym młodym uczniom należy się tym większe uznanie. Utalentowane programistycznie rodzeństwo startowało również we wcześniejszych edycjach konkursu. Warto wspomnieć, że zdobywając tytuł finalisty tematycznego konkursu kuratoryjnego na szczeblu wojewódzkim oboje uzyskali również dodatkowe punkty przydatne przy rekrutacji do szkoły średniej.

Gratulujemy i cieszymy się z sukcesu

Barbara Baran