Światowy Dzień Ziemi

Każdego roku w obchody Dnia Ziemi angażuje się wiele organizacji i stowarzyszeń ekologicznych oraz placówek oświatowych- w tym nasza szkoła. Uczniowie klas V-VIII  podjęli wyzwanie „ Zbliżcie się do Ziemi”  i mimo  niesprzyjających warunków atmosferycznych czerpali energię z obcowania z naturą, a przy okazji zebrali mnóstwo śmieci. Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi to święto obchodzone na całym świecie 22 kwietnia. Tegorocznym motywem przewodnim jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”. Każdego roku w obchody Dnia Ziemi angażuje się wiele organizacji i stowarzyszeń ekologicznych oraz placówek oświatowych- w tym nasza szkoła. Uczniowie klas V-VIII  podjęli wyzwanie „ Zbliżcie się do Ziemi”  i mimo  niesprzyjających warunków atmosferycznych czerpali energię z obcowania z naturą, a przy okazji zebrali mnóstwo śmieci.

J.C.