„Pola Nadziei”

„Pola Nadziei” – jesienna edycja
„Gdziekolwiek jesteś, możesz wspólnie z nami ukorzenić w sercu ideę pomocy chorym dzieciom”.

Składamy podziękowania WSZYSTKIM,  którzy przekazali cebulki żonkili i zaangażowali się w jesienną edycję „Pól Nadziei” organizowanej na terenie Rzeszowa przez Fundację Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Wydarzenie to zostało zainaugurowane przez sadzenie cebulek żonkili w Parku Papieskim w dniu 4 października 2020 roku.  Zapraszamy również o przyłączenie się do akcji sadząc cebulki w swoich ogródkach. Przyłączając się do sadzenia żonkili, ukorzeniamy wspaniałą i symboliczną tradycję w kronice wydarzeń charytatywnych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.
Serdecznie dziękujemy także Rodzicom i Uczniom, którzy przekazali kwiaty doniczkowe dla Hospicjum.