„Cud w Betlejem”

W dniach 16-17.01.19 z bożonarodzeniowym przesłaniem dla rodziców i dzieci z klas I-III wystąpili uczniowie z klasy IIc.  Zaprezentowali tradycyjne jasełka pt. „Cud w Betlejem”. Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem,  przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze i dzieci. Mali aktorzy starali się jak najlepiej odtworzyć wyznaczone role. Tekst przeplatany był znanymi kolędami i pastorałkami. Przedstawienie zostało ciepło przyjęte przez zebranych gości i nagrodzone gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas był wzruszającym przeżyciem i pozostanie dla wszystkich miłym wspomnieniem.

Agata Kozioł