Sukces uczniów IIc

2 marca 2017 roku z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbył się koncert finałowy IX Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznych zorganizowany przez  Zespół Szkół Nr 6 w Rzeszowie pod honorowym patronatem: Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Instytutu Pamięci Narodowej.

Warunkiem uczestnictwa w festiwalu było nadesłanie nagrania dwóch pieśni patriotycznych.  Na podstawie prezentowanych utworów komisja dokonała wyboru laureatów zaproszonych do występu w finale konkursu.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazła się grupa wokalna złożona z uczniów klasy IIc naszej szkoły. Wystąpiła ona z piosenką „Sanitariuszka Małgorzatka” zdobywając I miejsce.