Dzień Babci i Dziadka w klasach “0”

Oddziały A i B  klas “o” uroczyście ugościły Babcie i Dziadków we własnych klasach. Prezentujemy kilka zdjęć z tych uroczystości:
Oddział “0” B

„To ważne, że mam babcię, dziadka i bardzo kocham ich” –  śpiewały dzieci z oddziału “0”b dla swoich dziadków. Na spotkaniu zorganizowanym w dniu 2 lutego z okazji Dnia Babci i Dziadka zebrała się pełna sala gości.
Prezentowane przez dzieci wiersze, piosenki i tańce oraz własnoręcznie zrobione prezenty wzbudziły wiele wzruszeń i radości, czego wyrazem były ciepłe słowa i uściski szczęśliwych dziadków i wnucząt. Obecni na uroczystości pan dyrektor Marek Frączek oraz pani wicedyrektor Magdalena Kluz –Międlar złożyli życzenia dostojnym gościom. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zdjęcia z oddziału  “0”B.